PEJVAK

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پهنای باند انتقال

یکی دیگر از راهکارهای پهنای باند پژواک، راهکار پهنای باند انتقال است که برای ایجاد شبکه‌های خصوصی برای اتصال دو یا چند نقطه از سازمان و ارسال و دریافت اطلاعات به کار می‌رود. بسیاری از سازمان‌ها برای برقراری ارتباط امن میان دفترها و شعب خود به بستری پایدار و اختصاصی شده نیازمندند. خدمات ارتباط نقطه به نقطه‌ی پژواک نیز چنین بستری را در اختیار مشتریان می‌گذارد.

 

 

 

 

 

 

 

هم‌اکنون طیف گسترده‌ای از سازمان‌ها و موسسات از خدمات اتصال نقطه به نقطه گروه شرکت‌ پژواک بهره می‌گیرند.
ارایه‌ی این سرویس نیازمند برگزاری جلسات کارشناسی برای شناخت نیاز و در نهایت تهیه طرح فنی مناسب با توجه به شرایط و نیازمندی‌های مشتری‌ست.

 

خدمات اتصال نقطه به نقطه، امکانی برای انتقال ترافیک خصوصی بر روی شبکه عمومی هستند. به‌طور معمول از اتصال نقطه به نقطه برای اتصال دو شبکه‌ی خصوصی از طریق یک شبکه‌ی عمومی مانند اینترنت استفاده می‌شود. منظور از یک شبکه‌ی خصوصی، شبکه‌ای است که به‌صورت آزاد در اختیار و دسترس عموم نیست. به‌طور معمول، برای پیاده‌سازی اتصال نقطه به نقطه دو یا چند شبکه‌ی خصوصی از طریق یک تونل رمز شده به یک‌دیگر متصل می‌شوند. در واقع به این وسیله اطلاعات در حال تبادل بر روی شبکه‌ی عمومی از دید سایر کاربران محفوظ می‌ماند.

 

اتصال نقطه به نقطه را می‌توان بسته به شیوه‌ی پیاده‌سازی و اهداف پیاده‌سازی آن به انواع مختلفی تقسیم کرد. براساس بسترهای انتقال اطلاعات از جمله اینترنت، ارتباطات بین شهری و داخل شهری و یا بر اساس فناوری‌های به‌کار گرفته شده مانند VLAN ،L2TP و انواع مختلف IP tunnelها و در قالب لایه ۲ و ۳ امکان‌پذیر است. به این وسیله امکان ارتباط شبکه داخلی دو سازمان، یا یک شرکت در سطح یک شهر یا کشور امکان‌پذیر می‌شود. همچنین امکان ارتباط تلفنی از طریق شماره‌های داخلی سازمان از طریق ارتباط مراکز تلفن میسر می‌شود. ارایه‌ی این سرویس نیازمند برگزاری جلسات کارشناسی برای شناخت نیاز و در نهایت تهیه طرح فنی مناسب با توجه به شرایط و نیازمندی‌های مشتری‌ست.

 

 

مهم‌ترین ویژگی‌ها

 

مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات شبکه‌های خصوصی مجازی (اتصال نقطه به نقطه) شرکت‌پژواک را می‌توان به‌صورت زیر برشمرد:

– امکان ارایه سرویس اتصال نقطه به نقطه لایه ۲

– مشاوره در پیاده‌سازی و مسیریابی داخلی در شبکه‌های VPN

– به کارگیری IPSec برای افزایش امنیت اطلاعات و ارتباطات

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.