PEJVAK

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اینترنت پرسرعت +ADSL۲

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوری است كه برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اينترنت ، طراحی  و در اختيار كاربران اداری و خانگی شرکت پژواک قرار گرفته است. با بهره گيری از اين فناوری كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتی بالا به اينترنت متصل شوند.
در توضيح اين فناوری و استفاده ۲ منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوری استفاده از فضای خالی سيم های مسی تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسی تلفن  همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه های صوتی ، تنها قسمت اندكی از فضای آن به كار گرفته و مشغول می شود بدين صورت به سادگی مي توان از فضای خالی آن برای انتقال داده ها بهره گرفت .
در توضيح آن بايد گفت كاربران نيازی به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده ای ندارند و تنها با يك مودم ADSL و يك تفكيك كننده (Splitter) می توانند به سادگی به اين فناوری دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهای گفته شده از هم تفكيك گردد. برای اين منظور از اسپليتر استفاده می گردد. My
ADSL  در واقع نوعی از DSL  ها می باشد كه ارتباط يا همان فركانس هاي قابل دسترسی نامتقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال بر روي كابل های تلفن معمولی مسافت زيادی را نمی توانند طی كنند ADSL در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از ۵ كيلومتر می باشد در ADSL معمولی نرخ ارسال داده از ۱۲۸ كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله ۱/۵ كيلومتر (۵۰۰۰ فوت) از دفتر مركزی يا پايانه اصلی، تا ۸ مگابيت بر ثانيه افزايش می يابد. حداقل نرخ دريافت داده نيز ۶۴ كيلو بيت بر ثانيه می باشد كه معمولا به ۱۲۸ يا ۲۵۶ كيلو بيت بر ثانيه نيز می رسد. گفتنی است كه در فناوری +ADSL۲ پژواک سرعت انتقال داده بالاتر از ADSL و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است در اين روش سرعت دسترسی به اينترنت تا ۳ برابر بيشتر از روش ADSL  می باشد. بدين منظور كه سرعت Download داده ها 8Mb/s و در روش +ADSL۲ حداكثر 25Mb/s يعنی بيش از ۳ برابر می باشد نكته ديگر در فناوري +ADSL۲  پژواک امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت ۸ كيلومتر امكان پذير می باشد.

 

سرویس های برنزی +ADSL2

 

سرعت سرویس (Mbps) مجموعه آستانه مصرف
منصفانه ماهانه(GB)
+5% ترافیک اضافه
ترافیک معادل بین الملل
ماهانه(GB)
+5% ترافیک اضافه
قیمت سرویس
1 ماهه (تومان)
قیمت سرویس
3 ماهه (تومان)
قیمت سرویس
6 ماهه (تومان)
قیمت سرویس
12 ماهه (تومان)
2 20 10 33,500 93,000 180,000
4 30 15 53,600 153,000 300,000
8 40 20 67,000 195,000 384,000
16 50 25 107,200 301,500 618,000

 

 

 

– حجم سرویس های ۶،۳ و ۱۲ ماه به صورت ضریبی از حجم یک ماهه طبق جداول فوق که به صورت یک جا در سرویس مشترکین اعمال خواهد شد.
– به آستانه مصرف هر یک ازسرویس ها ۵ درصد ترافیک بیش تر برای ایجاد حاشیه اطمینان محاسبات مصرف کاربران افزوده شده است.
– منظور از ترافیک داخلی، هر ترافیک با میزبانی داخلی است یعنی سایت ها و اپلیکیشن هایی که سرور آن در داخل کشور می باشد و نام آنها در این لیست درج شده است.
– ترافیک پیام‌رسان ‌های داخلی مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، طبق مصوبه ۲۶۵ بصورت یک سوم بها محاسبه می‌شود.
– منظور از ترافیک بین الملل، هر ترافیک با میزبانی خارجی است یعنی سایت ها و اپلیکیشن هایی که سرور آن در خارج از کشور می باشد مانند اینستاگرام، گوگل و ….
– مصرف هر گیگ از ترافیک بین الملل ۲ برابر مصرف هر گیگ از ترافیک داخلی محاسبه می شود.
– سرعت سرویس ها برای ۹۵ درصد مواقع تضمین می شود و ممکن است در ۵ درصد مواقع کاهش یابد.
– مبلغ مالیات ارزش افزوده به سرویس ها اضافه خواهد شد.
– برای کسب اطلاعات بیشتر مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات را مطالعه فرمائید.
– جزئیات پارامترهای موافقت نامه سطح خدمات پژواک، مطابق ضوابط مصوبه ۱۷۷ سازمان تنظیم مقررات به پیوست قرارداد مشترکین میباشد.
– برای مشاهده پارامترهای مصوبه یاد شده اینجا کلیک کنید.
– *بستر خط تلفن خارج از تعهدات پژواک بوده و میزان دریافت و ارسال سرویس‌ها که در این فرم آورده شده به صورت حداکثر بوده است و بسته به شرایط خط، راه‌اندازی و مسئولیت آن بر عهده خریدار است. در صورت عدم امکان ارایه سرویس با سرعت مورد نظر، پژواک متعهد می‌شود که با بالاترین سرعت سازگار با خط مشترک، سرویس را ارایه دهد.
– *بر اساس مصوبه ۱۵۵ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، حداقل سرعت ارسال به میزان یک هشتم حداقل سرعت دریافت خواهد بود.
– سرویس های مندرج در جداول فوق دارای تائیدیه 527992 از سازمان تنظیم مقررات می باشند.

 

 

 

 

حجم اضافه عادی  ADSL  
 
ردیف آستانه
مصرف منصفانه  (GB)
ترافیک معادل
بین الملل(GB)
قیمت  کل (تومان)
1 10 5 9,500
2 30 15 28,000
3 100 50 80,000
4 200 100 150,000

 

 
– حجم اضافه عادی: قابل استفاده تا پایان مدت سرویس اصلی و تمام روز ها و ساعات.
– هزینه مالیات ارزش افزوده در سامانه امور مشترکین هنگام صدور فاکتور به مبالغ فوق افزوده می شود. 

– حجم های اضافه مندرج در جداول فوق دارای تائیدیه 527992 از سازمان تنظیم مقررات می باشند.

 
ویژگی خدمات سرویس های نقره ای سرویس های برنزی
SLA 98%

 

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.